Omítky, betony, zdicí malta, podlahy

Franken Maxit s.r.o.

Novinky
Provozní doba v závěru roku 2018
Dovolujeme si vás informovat o omezení provozu v závěru roku. Poslední objednávky přijímáme 17.12.2018 s...
Více...
maxit expres
V letošním roce byla zahájena nová služba zejména pro Středočeský kraj a je určena přdevším pro stavby menšího rozsahu. zajišťuje...
Více...
Všechny články...
GDPR Tisk

Informace pro naše zákazníky v souvislosti s nařízením EU 2016/679 (dále jen GDPR):

V souvislosti s prodejem výrobků a zboží provádíme zpracování vašich osobních údajů.

Konkrétně se jedná o kontaktní informace o zákaznících a osobách, se kterými komunikujeme E-Mailem, tištěnou formou, telefonicky a osobně.

Informace jsou využívány k obchodním účelům, zajištění přepravy, plnění smluv, objednávek a k fakturaci. Dále pracujeme s kontaktními informacemi osob, které jsou nutné v oprávněném zájmu pro zajištění logistiky zboží.

Pro zajištění Vašeho práva na výpis, opravu, výmaz, omezení zpracování, podání námitky, odvolání souhlasu a podání stížnosti u Franken Maxit s.r.o., Karlovarská 174/22, 35002 Cheb - Hradiště, je k dispozici kontaktní e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Data související s platbou našich faktur mohou být předávána společnosti Bisnode Česká republika, a.s., která může data včetně Vašich osobních údajů dále zpracovávat za účelem sledování a vyhodnocování platební disciplíny konkrétních podnikatelských subjektů. Jak vůči naší společnosti, tak vůči společnosti Bisnode můžete uplatnit veškerá práva, která Vám jako subjektu údajů náleží dle právních předpisů na ochranu osobních údajů. Více informací o společnosti Bisnode a jejím zpracování osobních údajů naleznete na www.bisnode.cz/privacy.

 
 
240x240png.png